Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez az ínvédő íntámaszos? (Kép...

Ez az ínvédő íntámaszos? (Kép belülről) Ha nem, tudtok küldeni képet íntámaszos ínvédőről? Milyen lóra való, árthat a lónak, ha íntámaszos?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon szeretnék zselés ínvédőt, de nem tudom, az íntámaszos mire való, nem szeretném, hogy ártson a lovamnak. Fiatal kisbéri, díjlovagolok, meg díjugratok vele, de még csak kezdő szinten, meg futószárazni is szoktam. Elég sokszor összecsapkodja a lábát, de azért akarok neki ilyet venni, mert nagyon tetszik, hogy a zselé elnyeli az ütéseket. Meg amúgy is tönkrement a mostani ínvédője.


És ezt a bokavédőt venném hozzá:

[link]


2013. nov. 1. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem tennék rá íntámaszosat, már csak az a kérdés, hogy ez az ínvédő íntámaszos-e? Nem írják róla sehol, hogy az lenne, de a gél betét "3dimenziós"... Én még sose láttam íntámaszos ínvédőt, úgyhogy nem is tudom, hogy néz ki.
2013. nov. 2. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Most képet nem találok, de úgy néz ki hogy a belsejében van egy függőleges kidudorodás ahová az ín kerül.
2013. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A fenti ínvédőről van kép belülről, mindkét oldalán egy zselé csík fut végig függőlegesen, és kidudorodik, tehát akkor az valószínűleg íntámaszos. Köszönöm a válaszokat:))
2013. nov. 3. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!