Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vagytok itt Budapest környéki...

Vagytok itt Budapest környéki lovasok?

Figyelt kérdés
Olyan egyedüli lovasnak érzem magam,kis tanyára is járok,másokat is mindig csoportban látok lovagolni,de én mindig csak egyedül tudok kimenni.Valaki Budapest környékén lovazik?...egyébként ti hogy vagytok ezzel?
2013. nov. 3. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Vecsésen tartom a lovamat, és barátnőmmel kettesben (illetve 5-ösben, ha hozzáveszem a két lovat, meg a vizslát:P) járunk ki lovagolni mindig terepre. Te hol vagy?
2013. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lovardafüggő, én is Budapest környéki (Óbuda-Üröm) lovas vagyok. Voltam olyan lovardában, ahol egyedül tudtam csak kimenni, aztán elvittem a lovam máshová, ott minden nap mentek terepre, bármikor ki tudtam menni 3-8 fős terepre, szuper terep volt, sehol egy aszfalt, sehol egy autó. Most egy olyan lovardába kerültünk, ahol nem szoktak terepre járni, de ha kimennek, mindig megbeszélik a bértartók, hogy minél többen tudjanak menni (de olyanokat hívnak csak, akiknek nem elmebeteg a lovuk, tudják kontrollálni, mert sokat megyünk forgalmas út mellett kb fél méterre, meg olyan is van, hogy az aszfaltúton kell menni egy darabon) meg nyilván az is szerepet játszik, hogy ki kivel van jóba. Ha valaki úgy tartja ott a lovát, hogy mindenkit lenéz, mindenkinek beszól meg kioktatja őket, hogy nem jól csinálják, akkor őt nyilván senki nem fogja hívni, bár szerintem nem is jönne... :)
2013. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Békásmegyer környékén járok egy tanyára, legtöbbször szintén egyedül. :( Néha egy barátnőm jön velem, de egyre ritkábban. Hát, jobb lenne valakivel, de a lovaglás mindenhogy jó. :)
2013. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!