Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akik szabadidomítós módszerrel...

Akik szabadidomítós módszerrel lovaznak/lovagolnak. Nektek milyen a ruházatotok?

Figyelt kérdés
pl. angol stílusú (kobak, sima lovaglócipő stb) vagy más?
2013. nov. 3. 23:12
 1/2 x) ***** válasza:
Nem nagyon értem, miért számít, a lovat nem fogja érdekelni. :) De egyébként átlagos lovas cucc. Lovaglónadrág vagy cicanaci, lovaglócipő, kobak. Vagy ha csak földről akarok dolgozni akkor átlagos utcai ruha. Nekem igazából fontos, hogy jól tudjam álcázni a lovas cuccot, mert egyik pillanatban lovon ülök, utána meg babázok (fél éves kisfiam van), aztán beszaladok a városba bevásárolni, ügyeket intézni. Szóval próbálok univerzálisan öltözködni.
2013. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amibe épp kényelmesen érzem magam :) hisz mi is teszünk néha rá nyerget zablát lássam mennyire haladunk ilyen téren vagy is én :)
2013. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!