Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pátyi Bellandor lovarda...

Pátyi Bellandor lovarda bértartás?

Figyelt kérdés
személyes tapasztalat érdekelne :)
2013. nov. 5. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A legalja. Nagyon drága és cserébe nem nagyon foglalkoznak a lovakkal. Nekem nem tetszik a mentalitásuk, meg az sem, ahogy bánnak a lovakkal. Aki tehet lelép onnan...
2013. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Egyszer belefektettek nagyon sok pénzt, az óta meg nem bírják fenntartani. A bértartás ára az egekben, a színvonal meg a béka segge alatt.
2013. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 toto1989 válasza:
miért mit csinálnak ? hogy bánnak a lovakkal?
2013. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Konkrétum is érdekelne...

Miután egyszer már kellett "gyorsan" váltanom,mert konkrétan veszélyben éreztem a lovat, szeretnék B tervet....

2013. nov. 5. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy én Dunakeszis vagyok ott van egy bizonyos Manó "(suttogó )tanya és régen ott lovagol tam . Nem túl jó ott a helyzet,mert írtó drága a bértartás miközben nem éri meg,most helyet váltottam az alábbi lovardában most ott pacizok. De az egy galopp versenypálya ott telivérek nagy versenylovak vannak ezért a bértartás 120.000ft. Ott van egy kis sarok ahol hobbi lovak vannak ott vok. Én is. De nem hiszem hogy ott van e bértartás. Fontos hogy csak olyan helyre vidd a olvad amit már ismersz,van tapasztalatod a helyről... Máskülönben a olvad életét sodródtak veszélyben mert ha rossz helyre kerülne ahhol mondjuk titokban lovagolják a olvad mondjuk rosszul vagy poros szénát koszos vizet adnak neki akkor meg is betegedhet és a olvad szívja meg ezért ha tudod házilag tartsd ,csak akkor bértartás ám ha ismered jól a helyet!- nem neked akarok rosszat!-csak a kersztanyámnak is volt lova a Robi ő is beteges ló volt, de csak a rossz tartás módok miatt,ő sajna már nem is tart ezek miatt már lovat mert házilag nem tudja a bértartást pedig egy életre megutálta!
2013. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gombán, a Fetti lovarda. Csak jó vélemények vannak róluk, igényes, gyönyörű, rendezett hely.
2014. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!