Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fásli vagy bokavédő?

Fásli vagy bokavédő?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? :)
2013. nov. 5. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

attól függ milyen "problémára"? ha nincs probléma, csak divatozni a színe miatt, akkor egyiket se.


a bokavédő olyan lónak kell, aki összeveri a hátulját, vagy ugráshoz. ha nem ugrasz, és nem veri össze, akkor nincs rá szükség.


a fáslival meg nagyon kell vigyázni, egyrészt egy rosszul felrakott fásli (túl szoros) nagy bajt okozhat, másrészt a folyamatosan fáslizott ló inai annyira hozzászoknak, hogy idővel már csak fáslival tud dolgozni, anélkül nem is.


akiben ez a kérdés felmerül így, annak nem ajánlok semmit, nem azért, mert sajnálom tőled, hanem mert felesleges flanc, én sem használok se bokavédőt, se fáslit, se ínvédőt, mert én csak egy hobbi lovas vagyok.

2013. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!