Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik fajta illene hozzám?

Melyik fajta illene hozzám?

Figyelt kérdés

Szóval ugye nem az számít egy lónál hogy néz ki,vagy hogy milyen fajta,de pl egy 80centis lány nem kap majd egy 200centis telivért.Ezzel csak azt akarom kifejteni hogy jó oké tetszik egy ló de lehet hogy nem illik úgymond hozzánk,és ezért szoktak olyan kérdést kitenni akkor melyiket válasszák"?-Én pedig egy 143-cm es 12-éves lány vagyok és imádom a pacikat,kedvenc fajtáim;

Haflingi, welsh póni, noniusz,fjord póni,magyar félvér .

Szoval szerintetek melyik ló illene hozzám?


2013. nov. 5. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Első sorban egy hintalóval kezdenék...:)


Na jó, komolyra fordítva. A legtöbb haflingi elég makacs jószág, gyerek alá nem feltétlenül adnám.

Pónikkal csupán az a gond, hogy hamar kinőheted. Bár, ha nem vagy/leszel nagy darab, egy méretesebb sport póni is megteheti.

Legideálisabb a felsoroltak közül szerintem a nóniusz vagy egy MF.

Egyébként meg el kell menni megnézni azt amelyik tetszik, ki kell próbálni, ha rendben van vigyed. :)

Persze, vigyél magaddal hozzáértőt, ha vásárlásra adjátok a fejeteket.

2013. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Haflingik erősek.

A Welshek - talán.

Fjordok... Nem tudom!

Egyiken se lovagoltam, de annyit mondok, hogy lovad ne legyen csak pónid vagy kislovad! De viszont láttam, hogy még egy félig - háromnegyedig lovasiskolalónak képzett Haflingit a gyerekeknek nehéz kezelni. Ha Haflingit akarsz, akkor erősen képzett legyen lovasiskolalónak vagy nyugodt

2013. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fjordon ovis koromba ültem a bátyám hajtotta az meg ugy megindult hogy lezugtunk aztán rá ültettek az apa pacira nyereg kantar kötöfék nélkül szoval semmi sem volt rajta,na az meg semmit nem csinalt egy helyben legeleszet szoval egyentöl függ!Nem nagyon tudtam segiteni csak elmesélni az elmenyemet a fjordal!:)
2014. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!