Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ridegben tartott ló melegítése?

Ridegben tartott ló melegítése?

Figyelt kérdés
szóval a lovam ridegtartásban van éjjel nappal legelőn, beállóval. ahogy én vettem észre mindig járkálnak, nem igazán vannak a beállóban. ilyenkor mennyire kell őket bemelegíteni? csak kíváncsi vagyok, mindig bemelegítem.
2013. nov. 8. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is kint van éjjel nappal legelőn. Mindig terepre járunk. Kb. amíg átérünk az úton és normális lesz a talaj, akkor szoktunk elkezdeni ügetni. Ez kb. 5-10 perc. Elégnek érzem ezt a mennyiséget.
2013. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kevésbé kell, mint egy boxos, vagy állásos lovat, de az 5-10 perc lépés az első ügetés előtt reális. és nyilván némi ügetés, lépés az első vágta előtt.
2013. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Valletta ***** válasza:
Pár percet léptetni, majd ügetésben engedtetni és attól függően végezni gyakorlatokat, hogy hol feszes a ló.
2013. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!