Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogyan oldjátok meg lovaito...

Toto1989 kérdése:

Ti hogyan oldjátok meg lovaitok itatását a téli időszakban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy akik ridegben tartják,ők milyen módszert használnak,hogy ne fagyjon be a víz?
2013. nov. 10. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tárold föld alatti tartályban. Legalább egy méter mélyen helyezd el a tartályt. Nem a lóitatás kapcsán, de én így szoktam télen folyékony halmazállapotban tartani a vizet szabadban.
2013. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt a megoldást használod, arra ügyelj, hogy soha ne töltsd majd színültig, mert a kifolyócsonk (ami ugye a talaj felett van) simán képes elfagyni, és jobb esetben gázlámpa kell majd hozzá, rosszabb esetben meg szétreped.
2013. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

és milyen anyagú tartályt használtok? mert ismerősöm a műanyagra esküszik a másik meg a fémre :),

milyen állat itatására használod ezt a módszert első válaszoló?

2013. nov. 10. 07:51
 4/13 anonim ***** válasza:
A műanyag olcsóbb, a fém tartósabb. Nyilván olyan fémet kell választani, ami nem hajlamos korrodálni a víztől. Nekem 250 literes tartályaim vannak rozsdamentes acélból, 1,5mm falvastagsággal. De mondom még egyszer, én nem lovakhoz használom, csak a célom ugyanaz vele.
2013. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"milyen állat itatására használod ezt a módszert első válaszoló?"


Szabadtéri telepített műszerekhez kell. Az összes választ én írtam egyébként.

2013. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vödörben viszem neki, a vízvezeték rendszer meg nyilván olyan, hogy ne fagyon el.
2013. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2013. nov. 10. 07:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Az is jó módszer :)

Felteszem a kérdezőnek nem egy lova van, vagy nincs lehetősége vizet hozni vezetékes rendszerből. Egyébként nem kérdezte volna szerintem.

2013. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
2013. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 220 l-es műanyag hordóból itatok, amibe fűtőszál van vezetve, nem meleg vizet isznak csak annyira fűti, hogy ne fagyjon le, de lehet rá időzítőt is rakni , hogy mikor kapcsoljon be.
2013. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!