Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ciki fiúként a lovaglás?

Ciki fiúként a lovaglás?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy csak lányok/nők tanulnak lovagolni, szóval az nem ciki ha fiúként tanulnék lovagolni? A másik ami aggaszt kicsit, hogy 10-15 évesek szoktak tanulni ahogy nézem és én egy "kicsit" idősebb vagyok azért...

2013. nov. 11. 03:10
1 2 3
 1/25 Salx Narval ***** válasza:
100%
Á dehogy, kezd el nyugodtan. Aki ezt cikinek tartja, az max irigykedik, hogy te lovagolsz, ő pedig nem. Én már felnőtt voltam amikor megtanultam lovagolni, táncolni, repülni, sízni,stb, szerinted érdekelt, hogy ki mit mond? :D
2013. nov. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem ciki, sőt régen a férfiak lovagoltak inkább. Tehát a lovaglás alapvetően lehetne férfias hobbi, ha a ló sokak szerint nem lenne cuki állat. A legtöbb kislány ugyanis azért akar lovagolni, mert jajdecuki a ló, meg mert manapság sajnos divattá is vált. Illetve mert a lányok hajlamosabbak ilyen hobbikba kezdeni, ahol állatokkal lehet foglalkozni és kb. a ló a legjobb barátjuk stb.


Magyarán ha te ezt akarod, akkor kezdd el nyugodtan, csak akkor lesz ciki, ha ott szerencsétlenkedsz és lehajtott fejjel mész, hogy ugyan mikor röhögnek ki. Ha határozottan bemész és a továbbiakban csak a lovaglással foglalkozol, nem a többiekkel, akkor senki nem fogja cikinek találni (meg amúgy sem).

Egyébként több férfias férfi színész is tud és szokott lovagolni, épp a múltkor láttam erről valami riportot. Semmi ciki nem volt benne, harminc körüli férfiak voltak. (De egy időben bizonyos körökben a fiatalabb fiúknál is divat és elvárás volt, hogy tudjanak lovagolni.) Leírnám neked a neveket, de én nem nagyon vagyok képben a bulvár világban, ezért ez most nem fog menni.


Menj nyugodtan, majd max. azért nevetnek körülötted a kiscsajok, mert te leszel ott az egyedüli fiú (amúgy nem hiszem) és tetszel nekik, de megszólítani persze nem mernek. :D

2013. nov. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
igen ciki
2013. nov. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én 28 éves fejjel kezdet újra 14 év kihagyás után. Az egészben a leggázabb a lovaglónadrág, mert úgy nézek ki benne, mint egy rossz b-zi. Ettől függetlenül imádok lovagolni, az oktatóm világszám, tud motiválni és nekem ez a legfontosabb. Tehát összefoglalva, ha kedved van hozzá, akkor hajrá!
2013. nov. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! Sőt, jó is látni hogy a fiúk/férfiak figyelmét is felkelti, és nem a nők veszik át véglegesen ezt a hobbit/sportot. Rengeteg férfi lovagol kiemelkedően, versenyeken is sokat láthatsz belőlük.

Én azt mondom ne add fel azért mert a 10-15 évesek lovagolnak és nők/lányok mert ez nem így van.

2013. nov. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ha még egyáltalán nem tudsz lovagolni és a lovagló nadrág zavar, akkor próbálkozz helyből a westernnel, ott lehetsz farmerban.


egyébként csajozási terepnek sem utolsó hely a lovarda, pont azért, amit írtál, mert arányaiban 15-20 lányra/nőre jut 1 férfi!

2013. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15-20 lány? valószínű 1 férfira? még az is. De, hogy ha az életkoruk átlagát veszed nem üti meg a 20at az is tuti. :D Legalábbis akár merre fordultam eddig meg, a többség (80%) a 7-15-be tartozott. :)
2013. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem, az egyik fiú osztálytársam is bolondul a lovakért, mint én, ugyanoda járunk lovagolni. És ott idősebb fiúk és lányok is vannak.
2013. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,csak a sok kretén azthiszi ,hogy olyan babázós valami,pedig kell hozzá bőven állóképesség és erő,mert ha a több száz kiló megindul,akkor oda kevés a zselézett haj,samsung galaxy meg az egyéb szarok,amiktől a sok majom "valakinek" hiszi magát. Nem csak 10-15 évesek tanulnak,van aki felnőttként vág bele a tanulásba.
2013. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát mindenesetre az tuti, hogy nem lovardánál fogok csajozni, arra vannak jobb helyeim is. xD


@idiótavagyok: Esetleg írhatnál valami indoklást is.


@Jelekh: Az szép teljesítmény. Így 14 év után előjöttek a szép emlékek és emiatt kezdted újra vagy csak szabadidő hiány miatt hagytad abba akkoriban a lovaglást? Mennyit felejtettél a 14 év kihagyás alatt?


Egyébként én nem mondanám, hogy annyira "bolondulok" a lovakért, mint a mostani tízen éves lányok, de van egyfajta vágyam, hogy komolyabban is megtanuljak lovagolni.

2013. nov. 12. 03:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!