Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy póninak havonta elég 1...

Hippenmayer Norbert kérdése:

Egy póninak havonta elég 1 bála széna+szinte egész nap legelön tartás?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam hogy vegyek e pónit!
2013. nov. 11. 19:37
 1/6 anonim válasza:
Nekünk 3lovunk van, de nem tudom pontosan hogy egy hónapba hány bála szénát esznek, és szénát is csak télen ősszel kapnak amikor nem tudnak legelni, nyáron pl amikor zöldek a legelők csak legelnek.
2013. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor kb elég??
2013. nov. 11. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
azért abrak sem ártana...
2013. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják a pónisok hogy egy nagy körbála egy kis shetlandinak egy havi adag. Persze a nyarat ne számítsd mert akkor legeltetek én is. Télen viszont igen kell, mivel fű híján eszegetnek. Plusz az abrak is fontos
2013. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól is függ mekkora pónit veszel. A pónik többnyire nagyon jó takarmányhasznosítók, szerintem 1 bála egy kis póninak elég kell, hogy legyen. Az hogy abrakot is kell e adnod neki, az függ attól is hogy mennyit akarod használni. Egy póni, ha nem nagyon csinál semmit úgy is elgurul, ha nem kap abrakot, sőt oda kell figyelni náluk, hogy nehogy túl sokat kapjanak belőle..
2013. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekkora bála? Mekkora póni? Mekkora legelő?
2013. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!