Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 30 évesen "ciki" elkezdeni...

30 évesen "ciki" elkezdeni versenyezni díjugratásban/díjlovaglásban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, miért lenne az?

Ez nem balett, amiben csak akkor lehetsz eredményes, ha már a kiságyban is spicc cipőben alszol :)

2013. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert az össze belépő versenyző általában 10 év körül van... Nagyon szeretnék egyszer versenyezni, de lehetőségem csak akkor lesz, mikor már megengedhetek magamnak egy saját lovat:) (ami nem most lesz..)
2013. nov. 13. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekversenyeken ciki. :) De sokan később kezdenek versenyezni, van olyan ismerősöm, aki 39 évesen kezdett lovagolni tanulni, és 43 évesen lett saját lova, 45 évesen indult először versenyen. De olyan ismerősöm is van, aki 50, 60 évesen kezdett lovagolni tanulni. Sok háziverseny van 18 éven felülieknek is, én is bár kiskorú vagyok, sokszor ezekben a kategóriákban indulok, mert felnőttnek nézek ki, nincs szívem a gyerekek közt, még ha sokan ügyesebbek is nálam. Regisztrált versenyekben pedig felnőtt kategóriákban valahol 20-21 év körül van az alsó korhatár, és abban is vannak kezdő versenyek, úgyhogy nyugodtan tudsz versenyezni, sok sikert kívánok Neked, remélem sikerülni fog az álmod. Nekem idén sikerült először versenyen indulnom a saját lovammal 10 év lovaglás és álmodozás után, és így visszagondolva nem bánom az eséseket, a téli láblefagyásokat, mert nagyon megérte. :)
2013. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 2. valaszolo. Totálisan egyetértek veled . Csak az a kulonbseg hogy en 7-8 eve lovaglok. En most fogom letenni a vizsgámat. Kérdező attòl függ menyire vagy jo ??? Es milyen versenyen akarsz indulni ???
2013. nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

20 éves vagyok, kb 6 éve lovagolok, alapvető feladatokat megcsinálok díjlovaglásban (ebben az irányban szeretnék továbbhaladni), viszont semmi lehetőségem nincs se edzőt fogadni, se versenyezni. A 30 éves korhatárt saccperkábé írtam, mert kb. annyi leszek mikorra lesz lehetőségem egy saját lovat venni:) Nem az a célom hogy az olimpián induljak, csak szeretnék egy kicsit bizonyítani magamnak:)

2013. nov. 23. 19:41
 6/7 anonim válasza:

Kedves kérdező! Én is ugyanezzel a problémával foglalkozom, annyi eltéréssel,hogy én kiskorom óta nem lovagoltam... Minden álmom egyszer díjugratásban versenyezni, de ahhoz az alapoktól kellene elkezdeni mindent és az sem most lenne hanem mondjuk 6-7 év múlva ,mert jelenleg nem áll nekem sem módomban finanszírozni az oktatást. Te már most több eséllyel indulsz neki,úgyhogy én is csak biztatni tudlak! Remélem összejön Neked!

19/L

2013. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Neked is sok sikert, és ne adjuk fel!:)))
2013. nov. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!