Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik nyeregemelő a legjobb?...

Melyik nyeregemelő a legjobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Külön a lovamra készült nyergem van, tehát nem a nem megfelelően felfekvő nyereg problémáját szeretném megszüntetni, egyszerűen csak valami ütéscsillapítót szeretnék venni, hogy jobban eloszlassa a terhet a ló hátán. Jelenleg egy fekete zselém van, amit itthonra használok, meg 2 db vastag bárányszőrmés nyeregemelő, azokat versenyre.


Szerintetek mi a jobb? A zselé, a szivacsos emelők, vagy a szőrme? Gondolkozom a zselé+szőrme kombináción is.


Kinek mi vált be a legjobban?


2013. nov. 14. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb a zselé, az oszlatja el a terhelést a legjobban. A szőrmés is nagyon jó. A szivacsossal nekem az volt a bajom, hogy abba nagyon belefülledt a lovam:(

Ahogy leírtad, hogy otthonra, meg versenyre mit hogy használsz, az szerintem tökéletes:)

2013. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó. Én a szivacsot preferálom, mert a szőrmés egy idő után csúnya lesz, olyan csapzott, vagy nem is tudom, de csúnya. A zselé is jó, de a szivacs ugyanazt tudja, és olcsóbb, úgyhogy én a magam részéről szivacspárti vagyok, de voltaképpen mindhárom ugyanúgy megfelel a célnak.
2013. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a szivacs elvékonyodik a zselé nem, ez a különbség :) amúgy a zselés szörme a legjobb szerintem, mind kinézetre, mind ütés csillapitónak
2013. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!