Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovonal.hu-ról mit gondoltok?

A lovonal.hu-ról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link] Érdemes itt lovat venni?Valakinek tapasztalat?

#ló #tapasztalat #lovonal #lóvonal
2013. nov. 16. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igényes lókupecek. Személyesen nem volt velük tapasztalatom, a kiválasztott lovat eladták, mire megtaláltam a hirdetést, de a lovaik alapján nem átsütött zugcsikókkal kereskednek, hanem tényleg értékes, jó lovaik vannak, érdemes lehet megnézni.
2013. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már többször felmerült és én többször le is írtam, hogy csak rosszat tudok mondani és mindenkit óva intek, hogy ott vásároljon, de mivel többször hosszan, részletesen, konkrét példákkal leírtam, így most lusta vagyok újra. legyen annyi elég, hogy én semmiképpen nem ajánlom, de van itt olyan, aki ott vette a lovát és meg van elégedve. én csak annyit mondok, hogy ott vagy beteg (testi, vagy lelki) lovat veszel, vagy egészségeset, de 3xos áron. én itt lakom tőlük 5 percre, az egész környék (Fót, Mogyoród, Csomád, Veresegyház, Göd, stb) oda hordja a jó papírú, de valamilyen okból használhatatlan lovait...
2013. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!