Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kerabol vagy Biotin?

Kerabol vagy Biotin?

Figyelt kérdés
Kerabolt vagy Biotin ajánlatok inkább? Melyik a jobb gyenge patára?
2013. nov. 16. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ehhez meg kéne nézni az összetételüket. Használtam mind kettőt csak a Biotint már nagyon régen már nem emlékszem milyen hatása volt. A Keraboltól nagyon gyorsan nőtt a patája, jobb lett tőle, de lehet hogy csak nekem nagyok az elvárásaim. Nekem az használt, hogy többet mentem vele keményebb talajon (lépés, esetleg ügetés) ettől megerősödött és figyelni kell hogy nyáron ne száradjon ki neki, áztatni aztán le kenni valamivel.
2013. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kerabol
2013. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Kerabolt használunk, csodát tett. Nem merem ajánlani, mert nem értek hozzá, mi se magunktól vettük, hanem egy hozzáértőbb ismerősünk, meg a doki meg a kovács egybehangzóan azt ajánlották a pacinknak, azért. De a nekünk inkább arra kellett, hogy gyorsabban nőjön, mert egy nagyon rossz kovács teljesen tönkretette a patáit, összevissza levagdosta, olyan sánta lett, hogy járni se bírt, be kellett kötni két lábát is. 3 hét alatt a Kerabol elmulasztotta a sántaságot, lovas nélkül futószáron már elkezdtünk vele megint dolgozni, egyáltalán nem sánta, sőt, nagy menőkedve van. Lovas alatt még nem próbáltuk ki, ahhoz még hagyjuk pár hónapig javulni a patáit, nehogy az extra súlytól visszasántuljon.
2013. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem anno volt pataproblémája a lovamnak és azt mondta az állatorvos, hogy a biotin egyfajta táplálék kiegészítő, amitől gyorsabban nő a pata, segít a szőrváltásban, de inkább csak olyan, mint egy vitamin, a kerabol pedig inkább, mint egy gyógyszer, azt csak úgy nem is ajánlja, ha nincs probléma, ha van, pl. valami van a patán, aminek minél előbb le kéne nőni, akkor kerabol, viszont azzal vigyázni kell, mert az érzékeny gyomrú lovak nem bírják.


tehát röviden, ha komoly baj van és arra kell, akkor kerabol, ha csak azért, hogy szebb és jobb legyen a patája és a szőre, arra elég a biotin.

2013. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!