Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Debrecenben, vagy környékén...

Debrecenben, vagy környékén ismertek jó, de viszonylag olcsó lovastanyát/lovardát?

Figyelt kérdés
Két évig lovagoltam, de eléggé kezdő szintem vagyok még.

2013. nov. 16. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Mihez képest jó, vagy mihez képest olcsó... Kartácson van pár elég jó edző, ha még ott vannak. Salakos utcán is van oktatás, bár amennyire rémlik, az elég drága - de ezeken van télen is aktív, épkézláb oktatás télen is, van fedelesük, szóval nem az van, hogy használhatatlan a pálya, ezért csak terep van, és kész.

Ha terepezi akarsz, akkor mondjuk Pallagon is van 1-2 lovarda, talán olcsóbbak is, bár ott nem olyan magas az oktatás színvonala, illetve anno nem volt, most fogalmam sincs.

2013. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! En is ilyen lovardat keresnek debrecenben, eddig sikertelenul, dehat nem hiszem el, hogy ne lenne... Ha van kedved irj privatot, es beszelhetnenk, igy olvasva ugyanabban a cipoben jarunk.:)
2013. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
En a kartacsra jarok.csak ajanlani tudom mindenkinek!ha kerdesetek vn vle akk irjatok!
2013. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lili1Dtimpex ***** válasza:

Debrecenhez közel,Újfehértó :D

Jó edző. :)

2013. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2013. nov. 17. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a Tamás-tanya Józsán?
2013. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenhez közel, 10 km Mikepércs. Fríz lovakon oktatnak, terepre is visznek.

Pegazus Fogat néven fent vannak a facebookon. 3000 forint óránként

2013. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tamás tanyán nem nagyon van érdemleges oktatás, soha nem látok ott lovakat, pedig ott járok naponta 2x el. Ajánlani tudom esetleg Hajdúböszörményben az aranykapu lovardát bár ide kijárni nem biztos hogy tudnál.
2013. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha aktuális még a dolog nagyon tudom ajánlani a salakos utcai lovardát.. normál árban van a lovaglás 3000Ft óránként jó edzővel és versenyezhetsz is ha szeretnél
2015. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a Kartács utcait javasolnám: könnyű megközelíteni (2-es villamos), erőben van, tiszta, és nem drága, de jó az oktatás! Sérült gyerekekkel is foglalkoznak!
2015. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!