Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Fekete szépség és A Suttogó...

A Fekete szépség és A Suttogó lovas filmben milyen fajták a lovak?

Figyelt kérdés

A Fekete szépségbe Táltos, és Csillám milyen fajta? És A Suttogóban pedig Zarándok milyen fajta?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. nov. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Quarter horse-ok. A két filmben ugyanazok a lovak szerepeltek: a Docs Keepin Time nevű versenyló és fedezőmén volt Fekete Szépség és Gulliver (sőt, korábban a Fekete Villám kalandjai c. sorozatban is ő volt Fekete Villám), míg a Hightower nevű herélt volt Csillám és Zarándok is.

Persze dublőrökkel.

2013. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: most jut eszembe, Zarándok, azaz Hightower egyik dublőre (úgy emlékszem, 3 lóval dolgoztak, de ebben nem vagyok biztos) egy Pete nevű herélt volt. De ő is quarter.
2013. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld pipa :)
2013. nov. 16. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézzétek a Tv2 őn filmet sztem jó
2013. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a két kedvenc lovas filmem, ezért is néztem utána. De mindazokat, amiket leírtam, egy német nyelvű cikkből tudtam meg, és azt is már évekkel ezelőtt olvastam. Szóval nem biztos, hogy pontosan emlékszem mindenre.

Ami még rémlik, hogy pl. abban a jelenetben, amikor a végén Zarándoknak megkötik a lábát, ő lefekszik, majd Grace felül rá, Pete látható.

2013. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon jó mind a kettő film. :)

A Suttogóban pedig a vége nagyon jó volt. :)

2013. nov. 17. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!