Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sulis Lógazdik! Nektek hogy...

Sulis Lógazdik! Nektek hogy van időtök suli mellet saját lovat tartani?

Figyelt kérdés
Cak én vagyok ilyen visszamaradott, hogy nem tudom megoldani???

2013. nov. 17. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
ugy, hogy anyu-apu tartatja a lovat.
2013. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Közel kell lakni az istállóhoz, ki kell vetetned magad a napköziből, és be kell vállalnod, hogy az istállóból fáradtan, koszosan hazaérve kezded majd megírni a leckédet, akár éjszakába nyúlóan.

Az otthon tartást meg felejtsd el nyugodtan, mert egy ló napi anyagcsere termékeit naponta ki-be vinni nem iskolás lányoknak való. (Ebben a korban meg munkagépet nem vezethetsz.)

2013. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már ugyan dolgozom, de mellette járok suliba is, meg futok is (az is a hobbim) és bő egy órányira lakom a lovardától. Rengeteg áldozat, lemondás, szervezés és akaraterő :) Este 9-kor hazaérve is odaülök az asztalhoz tanulni, meg semmittevés helyett is teszem a dolgom :) Minden megoldható, csak akaraterő kérdése.
2013. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, de megoldható. Közel legyen a sulihoz a lovarda, akkor iskola után egyből tudsz oda menni, úgy egyszerűbb. Én este 8-10-ig tanulok, és semmi másra nincs időm, de megoldható. :)
2013. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen! igazán szerencsések vagytok, h lehet lovatok és még időtök is van rá. :)
2013. nov. 18. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában fél 3 után érek haza. 3-ig gyors kaja aztán lovaglás. Mind a 2 lovon is ha sikerül. Anyu van amikor kipucolja a helyüket. Ha nem akkor lovaglás után én sötétben. Bejövök tanulok, eszek, aztán megyek lovat etetni.
2013. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itthon van a ló. :) Itt hál istennek mindenkinek van még jószág. Így ugye senki nem pattog, hogy büdös. Jó nagy a kert, szabadon vannak, így nagyon a trágyával se kell kínlódni. Ahol elhagyja, megy a baromfi és feleszi. Mondjuk én fiú vagyok, meg még belovaglás alatt vannak, minden nap reggel iskola előtt kaja-víz, kiengedem, ahogy hazajöttem széna, víz, alom, aztán amelyiket kell futószárazom, majd bejövök tanulok, és 9 körül megyek abrakolni. Bár mostanába mielőtt bejövök megabrakolok, és ilyenkor már csak kinézek rájuk. Aki szeretni, annak nem megterhelő, nekem így főleg, hogy 500 m-en belül vannak.
2013. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Heyho_Alice ***** válasza:
Én bértartásba tartom, kb negyed órányira lakom a lovardától. suli után hazamegyek, ebédelek, átöltözöm és megyek a lovamhoz. Aztán ha más dolgom van (pl barátnôkhöz átmenni...stb) akkor azt utána elintézem és kb 8ra érek haza. nem mondom hogy gyakran írok házit de ha igen, akkor arra este van idôm. 14/L
2013. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!