Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez már megint milyen szabályozás?

Ez már megint milyen szabályozás?

Figyelt kérdés

[link]


Elméletileg ingyenes,de tuti majd fizetni kell majd egyszer miatta.De azt,h miért kell arra nem tudtak normális választ adni...


2013. nov. 19. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A miértet én is kerestem.

Lehet hülyeséget írok, javítsatok ki akkor, de így esetleg kitudják szűrni szerintem azokat akik úgymond feketén végzik az állatok egészségügyi ellátását, gondolok itt az oltásokra, plusz azokat akiknek a lovuknak/lovainak nincsenek megfelelő papírjai.

2013. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megvan a következő adónem!!!
2013. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így egyszerűbben ellenőrizhetik majd a feketén történő lovagoltatást is, hiszen ha én a kertben a kerítés mögött tartok három pónit, és a környékbeli gyerekeket lovagoltatom rajtuk, nem tudja azt senki, viszont ha be van jelentve, hogy itt ló van, bármikor jöhetnek ellenőrizni, hogy mi is itt a helyzet.
2013. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan! Ez megint csak a pénzről szól. Ugyan az, mint a kutya chip...A sok élősködő dús gazdag féregnek újra meg kell tömni a zsebét.

Most vettem meg borzalmas körülmények közül egy csikót, felhalmoztam a takarmányt télre, arra már biztos nincs pénzem, hogy még idén le is papíroztassam...Akkor rakjam ki az utcára?

2013. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mit hürnyögtök, régesrég be kellett volna jelenteni az MKEH-nek a lovardákat, oszt az egész országban kb. 200db vette erre a fáradságot. Szankció meg semmi. Így lesz majd ezzel is, aki akarja, bejelenti, aki nem, hát nem, amíg valamelyik hülye szomszéd fel nem dobja, senki nem fog ezzel törődni.
2013. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak nem azon hőbörög a többség szerintem, hogy legyen egy lovarda bejelentve, hanem, hogy a magán embereket csesztetik.
2013. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!