Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri ez a wintec nyereg?

Megéri ez a wintec nyereg?

Figyelt kérdés

[link]


eléggé olcsó,viszont csak esztétikai hibája van



2013. nov. 19. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Látni kellene, hogy valóban rendben van-e szerkezetileg. Nagy wintec-fan vagyok, nekem is van, imádom, nem találkoztam még jobb nyereggel. De: felrántószíjcsere Neizernél 9 ezer per darab (ha egyiken összeszakadt pár lyuk, akkor a többi is esélyes, hogy nem túl jó állapotú, ergo nem kéne lovaglás közben elszakadjon, tehát cseréltetném mindet), azt nem tudom, hogy áthúzni mennyibe kerülne, de 80 ezer körül már jó állapotút lehet venni és nem csak a javítási költséged van rajta a nyergen, hanem el kell menned érte, elvinni nyergeshez, visszamenni érte, ha ezek nagyobb távolságok, akkor rengeteg idő és pénz lesz ez is. Szóval érdemes átgondolni. Ha tudsz jó nyeregjavítót olcsón és a szállításon sincs túl sok plusz költséged, akkor akár megérheti, de érdemes számolni.
2013. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!