Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi értelme ennek a kegyetlensé...

Mi értelme ennek a kegyetlenségnek? Videó

2013. nov. 23. 20:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem engedi hogy megnézzem :( Írd le hogy mi van benne.
2013. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 x) ***** válasza:
Őszintén? Semmi.
2013. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Orgins válasza:
Ebben a videóban belátást nyeretünk a lehetőségek országába.
2013. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

első: Team Bronc Riding Clinic April 2009 igy rá tudsz keresni.

A választ továbbra is várom.

2013. nov. 23. 20:45
 5/26 anonim ***** válasza:
Értelme nincsen, és nagyon remélem hogy néha meg is sérül pár barom ember.
2013. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Eleve,szarmerika,kavbojok.... Kell ennél több? E 2 tényt nézve,már értelmes ,normális dolog nem is lehetne.. MInden mocsok abba a tetű "országba" kezdődik,és fertőzi meg később az egész világot. "Értelme" annyi ,hogy ezek biztosan adrenalin függő barmok és így elégítik ki magukat. Nem néznek ezek se embert,se állatot.. Hülye egy nép az már biztos..
2013. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

Ennek az az értelme, hogy vadlóból szelíd lovat csináljanak. Tudod, ez valami olyasmi, mint a virsli. Az is finom a hotdogban, de hogy hogyan készül, azt inkább ne nézd meg... no hát a ló meg így készül.

Legalábbis a ménesi ló.

Amelyik háznál nevelkedik, azt kézhez lehet szoktatni.

A szilaj ménesi ló viszont így reagál a felszerszámozásra és a lovaglási kísérletekre. És ez teljesen normális.

2013. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerintem erre a belovaglási módszerre a legtöbb ló rémült viselkedést tanusitana függetlenül attól hogy hol nevelkedett. Attól mert ezek eddig szabadon éltek nem így kéne elkezdeni a 'kiképzést', szerencsétlenekkel pont úgy viselkednek mint a ragadozók a szabadban.
2013. nov. 24. 20:54
 9/26 A kérdező kommentje:
Ez a felszerszámozási és lovaglási kisérlet pedig abszolút nem normális és ezek szerint nem is arra megy ki a dolog hogy minnél jobb lovat képezzenek ki, hanem hogy fitoktassák az erejüket...
2013. nov. 24. 20:56
 10/26 JaniXXX válasza:

Őszinte leszek,azt hittem valami lóverés lesz.

Az első 3 lovat néztem meg mert utána untam.Egy ujjal sem bántják a lovat.Szerintem szeretik és tisztelik ők annyira a lovakat,mint bármelyikünk.A ló is érzi hogy nem bántani akarják.Ezért engedi hogy rátegyék a nyerget.Az egy dolog,hogy utána megindul a ló,új neki hogy ülnek a hátán,le is esik az amúgy nem ügyetlen ember.

Ha a lónak ez rossz lenne állhatna ott 6 ember is,el jönne onnan,ezt mind tudjuk.

Ez csak az én véleményem.Szerintem megnyugodhat mindenki.Szerintem nem bántják a lovat.

2013. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!