Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha a faluban sétáltatom a...

Ha a faluban sétáltatom a lovam és odarottyant fel kéne szednem?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 22:34
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
nem
2013. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Úgy tudom van egy olyan rendelet, hogy a lovasoknak is fel kell szedniük a piszkot. Na de nehéz elképzelni hogy fogom a csikót, közben lapátolom bele a szart a zacskóba majd lóbálom a kezembe a nagy adagot és sétálgatunk tovább egy remélhetőleg közelgő kukához.

Ez még nem is akkora gond, na de lóhátról vagy kocsiról nehezebben tudom elképzelni.

De nem is ez itt a lényeg, hanem hogy mennyire szúrkálnának a faluközpont közepén gőzölgő trágyáért.

2013. nov. 24. 22:39
 3/30 anonim ***** válasza:
8%
Pelenkát tegyél a lovadra és nincs gond.
2013. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Van egy szpeciális zacskó, ami fel van kötve a fenekukre es abba pottyantanak. Peldaul az angol kiralyi lovaknak is van
2013. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:

kérdező

semmit sem kell csinálni.

felénk rengeteg embernek van lova...senki sem szedi, főleg nem hintóról, vagy kocsiról ugrálva...:)

2013. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
De azért azt megértjük, hogy van, aki nem szereti, ha a kapuja elé székel egy ló.
2013. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Ausztriában felszedik. Elvileg itt is fel kell szedni, csak ez nem egy kulturált hely sajnos.
2013. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Hát felénk is rengetegen vannak akik nem szedik fel a kutyák után. Mégis mérgelődök miatta. Lovak is oda szoktak pottyantani, az miatt még jobban, mert fel kell szednem, mert ha kiállok a kocsival, nem akarok belehajtani.

Én megértem, hogy körülményes meg minden, de bosszantó, hogy a rendszeretetem miatt mások után pucolom a nem is a tulajdonomban lévő területet.

2013. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 besenyőpistabácsi ***** válasza:
68%
Szerintem a lovak kipufogógázát és szilárd égéstermékét sem kell... Az autósnak miért nem kell lepkehálóval összefogdosni a szenes-monoxidokat, meg az ólomgolyócskákat??? Tudom, hogy kisebbek, meg kevésnek tűnik, de ha mindenki összeszedné, tiszta maradna a levegő és nem lenne annyi kövér ember.
2013. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

A bécsi fiákeren így néz ki:

[link]


Egyébként a kérdésre a válasz az, hogy jog szerint nem szennyezheted be az utat.

2013. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!