Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardában általában milyen...

Lovardában általában milyen fajta lovakat használnak hobbita?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibáért úgyértem hobbira?
2013. nov. 26. 16:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Angol , nem tisztavérű , pónik...
2013. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
félvéreket vagy sportlovakat, mint pl a magyar
2013. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg használnak angolt? De az nem nyugtalan ló mert a vérében van a galopp verseny és mindig futni akar?
2013. nov. 26. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
de igen, viszont olcsón hozzá lehet jutni és pont amiatt, hogy a vére hajtja még a nyári lovastáborban a tűző napon az aznap 6. osztályban is be lehet ugratni vágtába... :(
2013. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában félvéreket, kisbéri, furioso, ritkábban sportlovakat, de sok telivér is akad. Utóbbiból nem mindegyik gaygyás, ha galoppról jött és normálisan át van lovagolva, ráadásul nem mindegyik fut, szóval vannak normálisan belovagolt egyedek is.
2013. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ahová én járok ott amiken lovagoltatnak azok magyar félvérek. Szerintem leginkább félvérek, pónik lehetnek.
2013. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk Holsteini volt.
2014. nov. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!