Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri elmenni természetes...

Megéri elmenni természetes lókiképzés kurzusra? (Csontó Zoltán, Török György, Mészáros Gyula, stb. féle kurzusokra gondolok)

Figyelt kérdés

Tényleg annyit lehet tanulni egy ilyen 3-4 napos kurzuson,mint amennyire drága?

Van valaki,aki volt már ilyenen,és van személyes tapasztalata róla?


2013. nov. 26. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem szálltam el tőlük. Voltam Mészárosnál, nem nagy szám.

Negyed ennyiért találsz egy neve nincs kiképzőt, akiről rögtön leszűröd, hogy érte hozzá. Ha igen és jól kijöttök inkább válasz egy olyat.

2013. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mészáros Gyulát láttam, de nagyon sokat beszélt és nagyon érdekes volt, de nem tudtunk mindent megjegyezni, plusz nem mindenkivel foglalkozott egyenlő mértékben. Nagyon jó, érdekes, sokat segíthet, de nem feltétlen ez a legjobb tényleg. Mást nem volt szerencsém látni, de aki tud ajánlani kevésbé híres, de mégis jó oktatókat, annak örülnék! :)
2013. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első tudsz ajánlani ilyen embert?...mert én nem ismerek,de biztos megpróbálnám egy ilyen oktatónál,ha tudsz valakit.:)
2013. nov. 26. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Akit én ismertem már külföldön él. :/ Hirtelen nem ugrik be a környékünkön más, akitől tényleg lehet tanulni.

#1 voltam

2013. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Teljes mértékben megérte :)))

2013. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt a fajtát néztem még,ez jónak tűnik,és azért nem annyira drága mint a többi.:)
2013. nov. 27. 06:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Pest megyében van egy srác aki nagyon profi, személyesen házhoz megy és csak veled foglalkozik.

Nálunk is volt többször és sokat tanultunk tőle.Valamit horrror árakon dolgozik, ha jól tudom 4e/óra, de ha többen össze jöttök enged is az árból.

06203586888 .. a nevét elfelejtettem már sajnos...

2013. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ő mennyire "horror árakért" dolgozik?...a kérdésben említett oktatók 60-70ezer forint körüli kurzusaiknál is drágább?
2013. nov. 27. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
M.Gy-t személy szerint nem ajánlom csak két napos oktatáson voltan, de elég is volt belőle (szerencse hogy nem rögtön egy kurzusra fizettem be). Általában az ilyen "híresebb" embereknél lehet nézőnek is menni ami nem olyan drága és akkor feltudod mérni és jobban átgondolni, hogy mennyire szimpatikus ahogy dolgozik.
2013. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!