Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek a lovam unalma ellen?

Mit tegyek a lovam unalma ellen?

Figyelt kérdés
Jön a tél , a lovam egész nap benn fog állni a boxba. Szeretném ha az evés - alvás mellett valami mással is tudna foglalkozni ! Ti ilyenkor mit csináltok ???

2013. nov. 26. 19:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
kint vannak legelőn,a tied miért nem ehet ki?
2013. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
miért ne mehetne ki legelőre?
2013. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát ... nagy a sár - ezt mondják akiknél bértartásba vann a lovam . Mindegy . De a boxba tölti a hét nagy részét .
2013. nov. 26. 19:53
 4/26 A kérdező kommentje:
valaki írna valamit . mert ezzel egy cseppet sem segítetek !!!
2013. nov. 26. 19:54
 5/26 anonim ***** válasza:
Keress normális helyet a lovadnak.
2013. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az enyém kint van télen-nyáron, éjjel-nappal a legelőn. És nem unatkozik. Egyébként akármekkora a sár, a lovat nyugodtan ki lehet, sőt ki kell tenni karámba legalább pár órára minden nap. A lovak ugyanis NEM CUKORBÓL VANNAK:DDDD
2013. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Jön a tél, és? Télen nem tudsz lovagolni? Nem tudsz kijárni legalább futószárazni? Vagy bármit foglalkozni vele? Attól, hogy itt a tél nem áll meg az élet.:)
2013. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Van aki régi erős bőr focilabdát köt fel a boxra és a ló azzal tud játszani vagy tegyél be neki egy régi kosárlabdát vagy szintén erősebb focilabdát. Nem tudom mennyire játszana is vele, de egy próbát megérhet.
2013. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Ravensburger 1000db-os puzzle. Mire a páratlan ujjú kis patáival kirakja, itt a tavasz:) Egyébként miért nem tudod mozgatni télen?
2013. nov. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nekem abba a lovardába kell járnom . Ott az edző. És nekem még tanulni is kell mellette. Így csak heti 4* tudom csak lovagolni + egyszer az edző. Attòl hogy még jön a tél miért ne tudnám lovagolni ?!?! Ezért kérdeztem: hogy mit tudna addig a boxba csinálni . De erre a kérdésre csak 1 hasznos választ kaptam. Köszönöm.
2013. nov. 27. 06:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!