Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik boltban árulnak jobb...

Melyik boltban árulnak jobb minőségű lovaglónadrágot?

Figyelt kérdés
Szerintetek a decathlonos cuccok vagy a KLP-s nadrágok a jobbak?Heti egyszer lovagolnék és tartósabb nadrágot szeretnék.
2013. nov. 29. 20:48
 1/9 theBarbi válasza:
A decathlonosak kényelmesebbek ;)
2013. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A decathlonos cuccok minőségileg a legrosszabbak, tapasztalatból mondom: nagyon gyosran elvásnak. KLP-s valamennyivel jobb, de találsz jobbat is, attól függően hogy mennit tudsz/akarsz fizetni érte.
2013. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt a két boltot néztem ki magamnak mivel ezek vannak a közelembe meg árba is jónak tűnik.Igazából olyan 10ezer Ft körülire gondoltam és láttam, hogy a KLP-nél van ekörül térdbőrös, ugyhogy nem tudom megvegyem-e ott, vagy hogy egyébként sokat számít-e ,hogy a térdénél bőrös az anyaga?
2013. nov. 29. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Decathlonos szerintem szuper, én a legolcsóbbat vettem, és mindenesetre cirka fél éve simán bírja heti három lovaglással. Semmi baja sincs még
2013. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Valletta ***** válasza:
Nekem van Decathlonos nadrágom, a legolcsóbb, nem bőrös, volt vagy 2000 Ft és évekig lovagoltam benne legalább napi egy lovat, semmi baja nem lett a nadrágnak. Heti egy lovagláshoz nem kell semmi spéci cucc, persze ha bőröset szeretnél, vagy márkásat, drágábbat, szebbet, akkor vehetsz olyat is.
2013. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Horzés van :) 2 éve van meg,tartós,nincs vele semmi baj.Az egész belső combomon és a fenekem helyén is bőr van,jól tapad,pont a célra megfelelő.Nem szakadt szét sem,persze már kopott,de ez a korral jár :) 10e ftért vettem :)
2013. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A dechatlonos az egyik legrosszabb lovasmarkk

a ugy kepzeld mint peldaul egy kinai uzletben arult rruhat.csak utanzat :) azert is olyan olcso..viszont ami mar jobb lovas marka es meg is eri a penzet az a tattini vagy a horze vagy a nagylovas :) ezek ilyen kozepesek de szerintem nagyon jok es horzes lovaglonaci mar 8 -10 ezer ft.kozott talalsz tetszes szerint ;)

Viszont ha figyelembe vesszuk azt hogy csupan csak heti 1x lovagolsz szerintem akkor nem feltetlen kell draga gatyat venni..arra jo egy olcsobb is hiszen nem hasznalod annyit :)

Remelem segithettem :)

2013. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget! :) Ez lesz az első lovaglónadrágom úgyhogy fogalmam sem volt melyiket kéne venni a sok közül, így most már valamennyire képbe vagyok. :)
2013. nov. 30. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:

decathlon tényleg nem egy nagy minőség, de ha növésben vagy, az is jó lehet, mert valamennyit kibír.

Én jobban szeretem a térdbőrös, telibőrös nacikat, most Horka, Redhorse, Elt, Horze, meg egy márka nélküli van. Ezek egész jók egyébként :)

Meg meg lehet nézni használtan is a lovaglónacikat, ott sokkal jobb ár-érték arányban találhatsz, és a választék is elég nagy!

2013. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!