Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha veszek egy lovat akkor nem...

Ha veszek egy lovat akkor nem fog unatkozni egyedül vagy akármi? Mármint hogy nem baj-e ha nincs ott pl. még egy ló

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 17:21
 1/5 gyumi2003 válasza:
Hát neki nem túljó ha egyedül van mert ő egy csordában élő állat.
2013. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lovat akarsz akkor ezt meg se kellett volna kérdezned. Egy tapasztalt ló- vagy leendő lótartó tudja hogy a lovak társas lények, és igen! Baj ha nincs másik ló! Vagy vidd bértartásba vagy vegyél mellé még egy lovat!
2013. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy akármi címszó alatt ki fog nyiffani, ha ennyire látványosan nem értesz a lovakhoz.
2013. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
szerintem van ott más állat is és millió meg millió ember tart egyedül lovat de szerintem ha egy cicát veszel mellé se fog unatkozni annyira, minden bizonnyal jólenne mellé egy kispóni amit még anyagilag be tudsz vállalni
2013. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kutyák vannak mellette,persze ne pótolják a másik lovat...De nem unatkozik,az biztos :D
2013. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!