Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik jobb márka Fouganza...

Melyik jobb márka Fouganza vagy Horze?

Figyelt kérdés
TAPASZTALATOK ALAPJÁN VÁROK VÁLASZT!!!!
2013. dec. 4. 18:04
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a horze,én legalábbis oda járok! Jó megbízható,minden van ami csak kell ! Nem mondanám hogy olcsó,sőt kifejezetten drága,de a mai világban a lovaglás már egy vagyon,szóval akinek van pénze annak nem drága. Egyébként meg jó a minőség ott,én mindent ami lovas ott veszek,csak ajánlani tudom! :)
2013. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elottem szóloval,A Horse sztem a legjobb,én sokkal jobban meg vagyok vele elégedve mint bármi mással,idotállósága minosége sokkal jobb.Csak ajánlani tudom.
2013. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vannak cuccaim mindkét márkából, egyikkel sincs semmi bajom. Talán a Horze jobb, de a Fouganzával se volt még probléma, tényleg. Inkább azt mondanám, hogy a Horze cuccok profibb kinézésűek.
2013. dec. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem ez a kettő a best :) csak érdekelt mások is így godolják-e :)
2013. dec. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!