Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Igenis számít a külső?

Igenis számít a külső?

Figyelt kérdés

Ahova járok lovagolni ott mindig azt nézik hogy milyen a külsőm. Ha copfba fogom a hajam (hogy is mondjam) nem nézek ki túl jól. És ez engem az elején nem is érdekelt. Aztán jöttek ezek "a kinézet a fontos", "plázacicák" és utálom hogy mindenkit akin nincs smink, kibeszélik. Nagyon zavaró hogy csak ezek miatt a többi "alávaló" lánynak is nekik megfelelően kell kinéznie, én is csak azért sminkelem magam minden lovaglás előtt és azért nem fogom copfba a hajam hogy ne röhögjenek, csúfolódjanak a hátam mögött. Szólnék az oktatómnak csak két bökkenő van ami visszatart:

1.Ezek a lányok nagyon jó barátságban vannak az oktatómmal.

2. Előttem már szólt valaki az oktatónak a "plázacicák" ügyében. Nem segítettek neki, nem is beszéltek velük.


Nálatok nincsenek ilyenek?



2013. dec. 9. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

ez a probléma csak az agyadban létezik


17/F

2013. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik helyre.
2013. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem kell velük foglalkozni. az ilyenek nagyrésze menőnségből jár lovardába, nem mert szeret lovagolni.. te azért jársz mert szeretsz, nem azért, hogy menő legyél.
2013. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha kibeszélnek mi van? Miért érdekel téged, hogy agyilag zokni szöszkéknek mi a véleményük rólad? Csak röhögjenek, legalább erősödik a hasizmuk. Én egy vállrándítással túlesnék az ilyesmin, eszem ágába nem jutna miattuk sminkelni, ha amúgy nem szoktam. Nehogy már te akarj alkalmazkodni a buta libákhoz!
2013. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész fejben dől el. Nem azért röhögnek ki ahogy kinézel, hanem megérzik a hozzáállásod, és próbálnak ledominálni. Akárhogy kinézhetsz, ha lejjebb valónak érzed magad náluk, mindig te leszel a téma.

Tudom miről beszélek, én mindig őrült csaj voltam :) Sosem érdekelt a divat, viszont van egy hóbortos ízlésem, állandóan a célkeresztben voltam, és rosszul is éreztem magam miatta, de sosem engedtem.

Pár éve egy dolog változott: büszkén viselem, amit. Nyáron képes voltam neonzöld cipőhöz lila zoknit venni, és senki nem vette észre, mert nem adtam okot a cs.sztetésre.

2013. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Le kell az ilyeneket tojni.
2013. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi tanyára járunk oktatásra. Ott a jóisten sem látja hogyan nézel ki vagy épp melyik mocskos melegítőd veszed fel lovaglásra. Úgy is koszos lesz ilyen időben. :)
2013. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ledominálni!! :D Ez nagyon jó!! :)


Egyrészt igaza van annak, aki ezt írta, másrészt meg megnézném annak a helynek a szakmai színvonalát, ahová ilyen kis idióták járnak. Egy lovasoktató alázatot, tiszteletet is kellene tanítson nemcsak a ló, de a nálunk jobb, vagy éppen rosszabb lovasok iránt is.

Arra azért még véletlenül se gondolj, hogy a kedvükre tegyél. Át kell az ilyeneken nézni, vagy keresni egy komolyabb istállót.

2013. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ahova én járok a lányok 99%a nem sminkeli magát, nem ilyen plázacicák. Aztán odamentem én tök kisminkelve, full divatos ruhákba. Amikor megláttam hogy a velem egykorúak milyen normálisak és szarnak a divatra, úgy elszégyelltem magam hogy többé nem sminkeltem. És milyen jól tettem, azóta se használok semmit max alapozót de csak ha nagyon muszáj. Az olyan mint ahova te jársz, nem lehet valami jó lovarda. Nem divatozni megyünk lovardába hanem LOVAGOLNI! Ne is törôdj az ilyen hülye libákkal. Bár el tudom képzelni milyen szar lehet ha folyton b**sztatnak, úgyhogy javaslom válts lovardát. Amikor ilyen kérdéseket olvasok jövök rá hogy mennyire jó lovardát fogtam ki.
2013. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

legyél tiszta, ápolt,amilyen amúgy is....

mindenhol lehetnek plázacicák, akik összefognak és gúnyolnak másokat. ez az ő bajuk, unalmas duma,de igaz: őket minősíti.


mindenhol van ilyen. egy teljesen családias kis loviban is van egy csaj,aki a bérlovasokon átnéz, a bértartóknak előre köszön.... ki tudja,miért.... a nagyobb lovardában meg sokkal több ilyen van,apuci szeme fényei.

2013. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!