Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti milyen sebfertőtlenítőt...

Ti milyen sebfertőtlenítőt használtok? Márka is érdekel

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A lovakhoz ugyan nem értek,de az állatorvos nálunk kutyának/cicának a Betadine-t ajánlotta.Szerintem ha nekik jó,akkor a lónak sem tehet rosszat.
2013. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Kék spray"-t. A márka ezeknél nem lényeg, ugyanaz van benne.
2013. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Betadin tökéletes és bármely gyógyszertárban beszerezhető.
2013. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 x) ***** válasza:
Én is ezt a "nagyon esztétikus" kékes színű fújós dolgot szoktam használni (talán Nixal a márkája, lusta vagyok kimenni megnézni). De az én lovaim elég nehezen szokták meg, szóval ijedős lovakhoz inkább Betadine-t ajánlanék én is.
2013. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is a kék sprayt használom, esetleg betadint, de a kék spray abból a szempontból praktikusabb, hogy lehet fújni. de azt csak horzsolás félékre, mélyebb sebre betadine, ha meg kimondottan mély, csúnyább, akkor hyperol és utána betadine.
2013. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!