Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas edzőnek karácsonyra...

Lovas edzőnek karácsonyra milyen ajándékot lehetne venni? 30 éves, férfi. Kb 5000 ft-ig. Ötletek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Lovasboltba szóló ajándékutalványt. Majd ő arra költi, ami neki szimpatikus.

Vagy nem vagytok esetleg többen, akik összefoghatnátok? Mi egyszer a régi edzőmnek összeadtuk egy méretre készített lovaglócsizma árát. Elmentünk a készítőhöz, kifizettük, írtunk róla egy papírt, azt kapta meg az edző. Utána mehetett csizmát csináltatni. :-)

2013. dec. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Összefogni szerintem is jó ötlet, mi is így vettünk edzőmnek versenyre új szettet :)
2013. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!:) Hát sokan vagyunk,de a többiekkel nehéz összeegyeztetni az ilyesmit sajnos..meg nem is mindenki szeretne ajándékot venni.:/
2013. dec. 15. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
egy jó prostit
2013. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Lovasedzőnek lovasbolt-utalványt venni kb. olyan, mint a pálmaszigetről megmentett hajótöröttet friss kókusszal kínálni a fedélzeten. :)

Ha már praktikus ajándék, hát vegyél neki inkább benzinkártyát!

2013. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, nem értek egyet. Én is edző vagyok és a legpraktikusabb ajándék pont egy vásárlási utalvány lovasboltba. Tuti mindig kell valami, amit jól jön, ha nem nekem kell kifizetni.... Fogyóeszköz a lovak cucca, kötőféke, takarója, nyeregalátét, nem sorolom.... Meg azért az edzők többsége lovaglónadrágból se kettőt vág gallyra évente....
2013. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Fura, nekem mindig az kellett a legkevésbé, amivel dolgoztam. Amikor bicikliboltban dolgoztam, biciklialkatrészem volt rogyásig, amikor a KFKI-ban, akkor műszerutalványra nem volt szükségem, amikor futárkodtam, sose kellett futárt hívnom...
2013. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7.!

Annyi a különbség, hogy a lovasedző nem lovasboltban dolgozik, hanem lovardában. És sokuk örül, ha arra van ideje, hogy elmenjen a lovasboltba, és igenis könnyebbség ha utalvánnyal fizethet.

2013. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a lovardában is akad másoknak be nem vált, vagy ottfelejtett, netán uraságtól levetett felszerelés, amire az edző ráteheti a mancsát. :)
2013. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az igazán nagy lovardákban lehet, hogy akad ilyesmi, de szerintem ez nem túl gyakori. Mármint az ottfelejtett, edzőre hagyományozódott cuccok. Egy kis lovardában pedig ez gyakorlatilag nem fordul elő.
2013. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!