Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovarda létrehozása - milyen...

Lovarda létrehozása - milyen engedély kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Édesapámmal leültünk beszélgetni, és szóba jött egy lovarda alapítása. Vidéken élünk, és a falunkban lenne rá igény, de nincs lovarda, se lovas szolgáltatást nyújtó hely. Ezért gondoltunk rá, hogy mi lenne ha... Egyenlőre csak ízlelgetjük, ezzel kapcsolatban írok ide.


Ha édesapám vállalkozóként elindítana egy lovardát, mi kellene hozzá? Működési engedély, gondolom. De azt honnan kapom meg? Mik a feltételei egy lovarda alapításának? Milyen alkalmazottakra van szükség? Értsd: tulajdonos, ő felvesz egy oktatót és kész, vagy kell valamilyen lovarda vezetői papírral rendelkező ember is?


Tényleg semmit sem tudunk ez ügyben, mondom, csak ízlelgettük a témát, belelkesültem, utánagoogleztam, de szerintem rossz kulcsszavakat használhattam, mert semmi értelmeset nem dobott ki. Ezért fordultam ide, hozzátok!



2013. dec. 16. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeket a cikkeket olvasd el:

[link]

2013. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. dec. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!