Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Stübben hátvédőhöz hasonló...

Stübben hátvédőhöz hasonló védőmellény?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyet? Aki már látta a Stübben hátvédőt, az sejti, miről beszélek (iszonyú puha, jó benne mozogni). De én olyat akarok, ami védi a mellkast is.

2013. dec. 22. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :)
2013. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. A Stübben is csak a hátvédőt gyártja. Nyilván kényelmesebb, mint a mellény, hiszen a törzs szabadon tud mozogni. Ha ugyan olyan anyagból gyártanának mellényt is, kétlem, hogy ne lenne kényelmetlen.
2013. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok...

nemrég cseréltettem a gerincvédőmet,azt mondták,hogy már nem gyártják. mivel motoros védő mintájára készült,érdemes lenne azok között is körülnézni.

2013. dec. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig a honlapjukon fenn van.
2013. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Furcsa, én a nagylovasban még láttam 1-2 hónapja... szomorú lennék, ha megszűnt volna :( Én olyan mellényt szeretnék :D
2013. dec. 24. 12:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem a mellény is kényelmes lenne, mert az egész anyag iszonyú puha, hajlós, már kívülről megfogva is, nem csak viselve. Nem olyan, mint a merev habszivacs mellények... Hát, lehet, hogy akkor csak hátvédőt fogok venni, bár az első bordáimat még legalább szívesen védeném. Az oldalsó bordáimat úgyis védik a karjaim :)
2013. dec. 24. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
a gyártást hagyták abba,nem a forgalmazást.
2013. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!