Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kezdő vagyok, szeretnék...

Kezdő vagyok, szeretnék lovagolni, cipzáras csizma, bakancs, cipőben lehet?

Figyelt kérdés

Amit télen felvehetnék csak ilyen van,ami belső oldalon cipzáras.

Ha erre ráhúznék vastag lábszárvédőt,levágott lábfejű térdzoknit,mármint a cipőre,lefedve a cipzárt,az úgy jó?

Vagy ez zavarja így is a lovakat,esetleg az embert?



2013. dec. 23. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit szem előtt kell tartani, hogy épphogy csak legyen sarka a csizmának, illetve magasszárú cipő és a bakancs szerintem nem túl jó, mivel könnyebben bele tud akadni a kengyelvas és ha véletlenül leesel nehogy ne tudjon kiesni a kengyelből a lábad!
2013. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól még téged törni fog a zipp-zár.

Én bakancsban + lábszárvédőben lovagolok télen.

2013. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fogja törni, nagyban függ a kialakítástól. Egyébként, pár ezer forintért kaphatsz már lábszárvédőt, de első próbálás után majd kiderül, hogy zavar e téged. :)
2013. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Meg kell próbálni, lehet jó lesz, ha nem be kell szerezni egy alkalmas lábbelit.
2013. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van acélbetétes shellys bakancsom,az szerintetek jó lesz?

Mindenkinek boldog karácsonyt!

2013. dec. 24. 21:12
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor majd veszek lábszárvédőt.

Biztos jobb a csizmától,jobban funkcionál.

2013. dec. 24. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:

A félcipő még inkább beszorul a kengyelbe. Átugrik a nyelvén, és kész. De ez csak kényelmetlenség, ha nagy a baj, akkor úgyis kinyílik a kengyellakat, és ott maradsz kengyelestül, szíjastul a földön.

Abban kell lovagolni, ami van, és meg kell tanulni nem belecsúszni abba a kengyelbe, mint Zenthe Ferenc, ilyen egyszerű. Aki meg nagyon béna, vegyen egy gumicsizmát a gazdaboltban, 5-6 zoknival az is elmegy télen, és az nem fog beszorulni a kengyelbe.

2013. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!