Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Parelli,7 játék?

Parelli,7 játék?

Figyelt kérdés
A 3 éves lovammal a 7 játékot megcsináltuk, már nagyon jól megy. Ezután felülhetek rá? Le fog dobni? Tapasztalatokat is írhattok.
2013. dec. 25. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Tapasztalatom szerint akinek annyira halvány lila foglama sincs a belovaglásról, hogy egymaga eldöntse mikor és hogy lehet egy lóra felülni, annak marhára nem kéne felülni rá egyáltalán addig, amíg egy hozzáértő be nem lovagolja.
2013. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy én vagyok-e a régimódi, de nekem valahogy sose jutott eszembe hülyeségekkel elcseszni egy lovat... Nem, nem ülhetsz föl rá. Ez egyértelmű, mivel a kérdésed alapján fogalmad sincs a belovaglásról. Hívj egy tapasztalt belovaglót, mert így elég hamar el fogod rontani a lovadat. A 7 játéknak tulajdonképpen semmi köze nincs a belovagláshoz, és ha nem ért hozzá az ember, többet árt mint használ. Szerintem nem akarod 2 éven belül vágóba küldeni a lovadat, szóval nagyon gyorsan hívj egy szakembert.
2013. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy "le fog-e dobni", attól függ, hogy hogyan lovagolsz, nem attól, hogy tudja-e a hét játékot vagy sem.
2013. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hol kell megtankolni egy autót, akkor most már simán vezethetek forgalomban, ugye?

Nagyjából ilyen értelmeset kérdeztél..... :-(

2013. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!