Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nagy illetlenség...

RegciiHorserider kérdése:

Szerintetek nagy illetlenség tőlem, ha a ménemre vagy heréltemre pink felszerelést teszek? C:

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 15:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hova fajult ez a lovastársadalom....
2013. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem fajult sehova, az, hogy én rózsaszín cuccot teszek rá, az én dolgom, attól még imádom a lovamat, és nem kínzom. A cuccom rózsaszín...ennyi
2013. dec. 27. 22:21
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Ha jól tudom a pink=rózsaszín. A rózsaszín pedig több árnyalatú., ha nem fuxia, bordó, erős színűt veszel, hanem valami finomabbat, lágyat, akkor csini. A lovat meg nagyon is érdekli, nem követi a férfi színdivatot. Neki az a lényeg, hogy őt szeressék. Vagy az is szép, ha veszel egy szürke/fekete izzasztót és világos rózsaszín cérnát és belehímezel egy mintát.
2013. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Vagy csak egyszerűen ha fáslizod lehelet könnyű rózsaszín fáslit teszel rá vagy a fülvédőd lágy rózsaszín legyen. Boka/ín védőben is lehet találni ízléses babarózsaszín cucokat.
2013. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Most ilyen babarózsaszín-szerű az új cucc.
2013. dec. 28. 10:28
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
A lovat nemhiszem hogy érdekli..
2013. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%
Emberi belemagyarázás. Ha tetszik hát csináld, nem fogja a lovadat érdekelni hidd el. Sőt a lovadat a többi mén sem fogja melegnek titulálni.
2013. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem mondta sehol egy szóval sem,hogy állatkínzás.Csak röhejes.
2013. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem illetlenség, láttam már mént pinkben, mert a gazdájának úgy tetszett. Lehet, hogy mások megszólnak, mert "milyen dolog már", de a lovasok közt sokan vannak, akik mindenért leszólnak amúgy is. A lovat nem érdekli, ha neked tetszik, csináld. Versenyre azért ne, ott nagyon nézik a cuccot.:) Nekem heréltem van, igyekszem semmi "csajos" színű cuccot nem rárakni, de egyszer nyertem tombolán egy jó minőségű prémes, csillogó mintás pink kötőféket, azzal van kint minden délelőtt a karámban. Sokszor megdicsérik, hogy micsoda színe van, meg van hogy leszólják hogy csúnya, de se engem, se őt nem zavarja a színe :)
2013. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

szia! szerintem a lószínétől is függ. de amúgy a te lovad és azt teszel rá amit akarsz!! szerintem meg divatos is lehet neki. a többi lovat nem fogja érdekelni.

ezt a képet találtam de ennek nincs fülvédője:

[link]

2013. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!