Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pár hónapja lovagolok egy...

Pár hónapja lovagolok egy heréltet (fogatban aktívan versenyez) és? (többi lent)

Figyelt kérdés
a legutóbbi 2 lovaglás alkalmával azt vettem észre, hogy egy idő után nem akar balra fordulni. Pl. a sarkokat sem tudom kilovagolni rendesen, mert állandóan jobbra fordul, ha jobb kézen lovagolok. Próbáltam pálcával is korrigálni, de nem mindig reagál rá, hanem makacsul jobbra fordul, viszont a száját sem szeretném szétráncigálni. Aki tud valamilyen tippet, légyszi segítsen! Köszönöm! :)

2013. dec. 27. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésed Valetta fogja korrektül megválaszolni és a ló ferdesége lesz a ludas:)
2013. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem észreveszi majd ezt a kérdést ;)
2013. dec. 27. 23:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok valeta,de azért ha nem baj bátorkodok írni,mert nem róla szól ez az oldal. Ne is várj sokat egy fogatlótól,rúd mellett nem hajlik úgy, éppen ezért nem is tudod csizmaköré hajlítani vagy fordítani.
2013. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Ja, majd valetta megmondja a tutit. Először is lehülyézi majd a kérdezőt, aztán a ló tulajdonosát, aztán magát a lovat is, és kijelenti, hogy ezt így nem lehet csinálni. :)
2013. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
#4 : A neten mindenki úgy állítja be magát ahogy akarja. Érted,az látszik ,hogy elolvasott pár könyvet és azokból az elméletet tudja,de nyáron is mindennap ,éjjel-nappal fent volt az oldalon,akkor mikor lovagol? Na mindegy,most jön a "féltékenyek" vagytok duma majd.
2013. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem, ez a kérdés most rólam szól? Önéletrajzot kell ide benyújtani, hogy valaki válaszolhasson? Egy ideje sajnos nem tudok lovagolni, így itt élem ki magam, tessék. Baj?


A kérdésre pedig magánban válaszolok, mert ez az oldal nem arról szól, hogy én írok valamit, a többiek meg belekötnek mindenféle ellenérv felhozatala nélkül. Tessék megválaszolni a kérdést, vagy az nem megy?

2013. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Én szeretem a válaszaid és Gabkáét is. Szerintem Ti ketten vagytok itt a legnagyobb spílerek! (minden elfogultság nélkül:))
2013. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Te nem "írsz valamit", hanem kinyilatkoztatást teszel, amiből sosem marad el valami "és aki nem így gondolja az hülye" típusú appendix sem.

Ezzel nem karom azt mondani, hogy sosincs igazad, csupán annyit, hogy tenyérbemászó a modorod, és ezer szerencséd, hogy nem 500 évvel előbb születtél, mert akkor már tuti a máglyán égnél, mint boszorkány. :-p

2013. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem erre számítottam... Nem arra kértelek titeket, hogy a másikat támadjátok. Nem írtam konkrétan oda, hogy CSAKIS Valetta válaszolhat, de reménykedtem benne, hogy ő is fog tanácsot adni, mivel nagyon sok kérdésnél válaszol (Gabka77 is jó dolgokat szokott írni) és kíváncsi vagyok az ő válaszára és természetesen BÁRKI máséra is! Attól, hogy most jelenleg nem lovagol, az azt jelenti, hogy nem is ért hozzá? Úgy látom inkább páran azzal vagytok elfoglalva, hogy belekössetek másokba, minthogy a kérdésre válaszoljatok.


#3/8 válaszoló - csak az utóbbi 2 lovaglásnál nem tudtam vele kilovagolni a sarkokat rendesen (ahogy írtam is a kérdésnél) előtte minden rendben volt. És nem a lovaglás első perceitől csinálja ezt, hanem kb. 30-40 perc elteltével. Gondoltam már arra is, hogy lehet, hogy unja a dolgot és inkább visszamenne az istállóba, azért makacskodik. Mióta lovagolva van fogatban is sokkal jobban megy, (az "ősi ellenségével" is barátok lettek, mióta egyszerre vannak lovagolva, eddig állandóan csipkedték egymást a fogatban is, de most simán elvannak ketten egy karámban), a hajlításokkal eddig nem volt gond, ezért is szerettem volna ha megválaszoljátok a kérdésemet, hogy szerintetek, mi lehet a probléma.

2013. dec. 28. 20:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű: unja a banánt, és próbálja rövidíteni az utat. Ezt minden ló csinálja több-kevesebb mértékben. Lovagolj vele egy kis kört, ha levágja a sarkot, oszt elég gyorsan rá fog jönni, hogy ha rövidíteni próbál, akkor abból hosszabbodás lesz, és beletörődik a sorsába.
2013. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!