Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aki közületek adta már el...

Aki közületek adta már el lovát, milyen okból tette?

Figyelt kérdés
Inkább olyanok írjanak, akik nem csikót adtak el életük során, hanem idősebb lovukat.
2013. dec. 28. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
sánta, beteg, gyenge képességű, rossza természetű, nem fér össze a többivel. Ilyen indokok voltak eddig.
2013. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
Külföldre kellett mennem dolgozni. Igazából vihettem volna a lovamat is, de rengeteg pénzbe kerül és tudtam, hogy úgy is hazajövök. És bár lett volna kire hagynom a lovat, de tudtam, hogy így is bőven elég lova van, és sok gondja, úgyhogy inkább az eladás mellett döntöttem. Szerencsére egy ismerősömnek nagyon megtetszett a lovacskám, és neki el tudtam adni. Én voltam olyan szerencsés, hogy mikor hazajöttem még mindig nála volt a ló és kis könyörgés után vissza tudtam venni. Keresztapámnak ez sajnos nem sikerült, évekig kereste a kedvenc lovát (viselkedésproblémák miatt kellett eladnia), de sajnos nem sikerült megtalálni.
2013. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egészségügyi probléma (a lónál) illetve olyan is volt, hogy anyagilag nem bírtam a ló létszámot, és amelyikkel a legkevésbé jöttünk ki, a legkisebb volt az érzelmi kötődés azt eladtam, szerencsére ismerősnek. de ha bírtam volna anyagilag nem adtam volna el.
2013. dec. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyagi ok,megnövekedett lakástörlesztő :(
2014. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!