Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hobbi lovagláshoz díjlovaglópá...

Hobbi lovagláshoz díjlovaglópálca?

Figyelt kérdés
Én csak hobbi szinten lovagolok de szeretnék nagyobb lovaglópálcát mint 60-70 cm.Kinéztem egy 110 cm-es et és az lenne a kérdésem,hogy nem lenne nagy a pálca?Mert én a terveim szerint max 100cm-es et szerettem volna de csak 110-es van olyan színben(sötétkék).Nagy lenne?
2013. dec. 29. 00:22
 1/7 anonim válasza:

Probald ki egy ugyanakkora vekony bottal.

En NAGYON hobbiszinten lovagolok, es szerencsere amelyik lovon szoktam ulni, azzal jol megertjuk egymast. Ha neha mas lovon vagyok, es nem ilyen szintu a megertes, akkor a trener le szokott torni egyet, palca helyett

2013. dec. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bot veszélyes,felsértheti a lovat,ezentúl igénytelenül is néz ki. Ha tudod használni ,akkor nem hosszú, ha nem ütögeted vele akaratodon kívül a ló farárát abban az esetben jó a 110-es is.
2013. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sokkal jobb mint az ugráshoz használt légycsapók.
2013. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez a ló méretétől is függ , de az tény , hogy díjlovas pálcával jobb lovagolni.
2013. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is hobbizok, nekem van 60 cm-es ugróm, és 110 centis díjlovaglóm is. mióta megvan a 110es, elő sem vettem az ugrót :) sokkal jobban szeretem, valahogy kényelmesebb használni. meg kell szokni az biztos, vigyázni kell, hogy akaratlanul ne ütögesd vele a ló farát, meg kell találni azt a helyzetet ami neked is kényelmes és a lovat sem piszkálod vele :)
2013. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. dec. 29. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van hosszu is, rovid is. Palyan mindig a hosszut (110-es) hasznalom, terepre viszont a rovidet szoktam, mert sokat jarunk erdobe, ahol eleg szuk reszek is vannak, nem akarom, h beakadjon a palca...
2013. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!