Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi az a póniklubbos lovarda?

Mi az a póniklubbos lovarda?

Figyelt kérdés
Ide csak olyanok mehetnek akik póniklubbosok? Vagy miben más mint egy sima lovarda? Mert találtam egy klassz lovardát (Kistáltos póniklub) csak most döbbentem rá, hogy mit is takarhat ez a szó! Köszi a válaszokat

2013. dec. 30. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg hivatalos póniklubbos lovi, az azt jelenti, hogy itt pk-s vizsgákat és versenyeket szoktak rendezni és az oktatásban követik a Magyar Póni Klub Szövetség rendszerét.

Nekem amúgy nagyon szimpatikus, bővebben itt olvashatsz róla: [link]

2013. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy ők rendszeresen járnak a póni klub versenyeire, de valószínű hogy vannak olyan lovasaik is, akik nem versenyeznek.
2014. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Királyok! Nézd meg, minden versenyen nyertek! Pécel összes lovardás tulaja, lovasoktatója náluk tanult meg mindent! Kár, hogy ennek lehet hogy vége? Vagy mégsem... Remélem nem!
2020. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!