Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy shetlandi poninak eleg...

Egy shetlandi poninak eleg egy evben 7db szenabala ha majus, julius, junius, augusztusba es szeptemberbe kaszalva van neki? Kocsiba egy shetlandi poni el rud huzni egy 2 felnotett+ a kocsit amire a szena pakolva van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy tűnik,a mai lovas világban nem divat,hogy értsünk a lóhoz.Biztos,hogy nem lesz elég,és nem bír el egy felnőttet kocsival sem,nemhogy ennyi súlyt -.-
2014. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom. Egy welsponi ugyan ezt tudja es 12db szenabala?
2014. jan. 1. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt ne mond már, hogy ha 5 hónapot kaszálnak neki, akkor 7 körbála nem elég a maradék 7 hónapra egy póninak...Nekem a sportlovam aki legalább 2x akkora mint egy sheti eszik meg havi 1 és 1/4-ed bálát.

Viszont a kocsit nem érdemes kipróbálni sem.

2014. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke. Ezert is irtam ink a welsh ponit.
2014. jan. 1. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van 2 db pónink (nagyobbak 120 125 centisek)Ők egy kocsi gyereket velünk együtt simán elhúznak.
2014. jan. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!