Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A vízpók mennyire komoly hiba?

A vízpók mennyire komoly hiba?

Figyelt kérdés
Van egy ló, a hátsó lábain a fiatalkori megterhelő ugrások miatt két vízpók alakult ki (nem fáj neki, nem érzékeny). Ez mennyire veszélyes, mennyire gyorsítja a ló elhasználódását? Hobbi célra mennyire problémás? Volt-e már valakinek hasonló?

#lábhiba #vízpók
2014. jan. 2. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
volt ilyen vízpókos lábú lovam és nem lett baja, de nagyon nagy megterhelést nem kapott (nem ugrott, több napos túrára nem vittem), szóval vigyáztam rá. viszont évek alatt egyre több vízpók alakult ki rajta, ma már nem vennék pókos lábú lovat. az más, ha a lovamon kialakul, azért nem adnám el, de ha már választhatok az eladó lovak közül a pókos lábú és a száraz lábú között, akkor tuti nem veszem meg a pókosat.
2014. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább hagyd!
2014. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a pacsi!
2014. jan. 2. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a pók okoz problémát, hanem a pók maga a probléma egyik tünete. Én nem vállalnám be.
2014. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!