Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovasakadémiás könyvek...

Melyik lovasakadémiás könyvek lennének jók nekem?

Figyelt kérdés
2, maximum 3 lovasakadémiás könyvet szeretnék venni. Az egyik téma a tanulásomhoz kapcsolódóan (biztosan ülök, támaszkodásban lovagolok de most kezdek el egyéb munkát edzővel) a másik téma pedig egy viszonylag elrontot ló korrigálása lenne. Melyik könyvek a legjobbak, melyiket ajánljátok? (Díjugratni szeretnék)

2014. jan. 2. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elrontott ló utóidomítása, Díjugratás (a pontos címét nem tudom a könyvnek, de benne van a nevében)

és a jól képzett ló vagy jól képzett lovas.

2014. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elrontott lóhoz:

- Ulrik Schramm: Az elrontott ló utóidomítása

Díjugratáshoz és idomításbeli alapokhoz:

- Némethy Bertalan: Díjugratás a Némethy-módszerrel

és/vagy

- Susanne Miesner, Michael Putz, Martin Plewa, Angelika Frömming: A jól képzett lovas

(e helyett tetszőlegesen veheted A jól képzett lovat is, tartalmilag nagyon hasonlóak)

és/vagy

- Ingrid Klimke, Reiner Klimke: Cavaletti: díjlovaglás, díjugratás

2014. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól képzett lovas/ló.. ez a kettő nagyon jó!

Ezek jó alapot adnak, illetve a fital hátasló kiképzése is.

Az elrontott ló és a dijugratás c könyv nekem személy szerint nem volt túl hasznos, de kinek mi..

2014. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!