Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki hány évesen vett vagy...

Ki hány évesen vett vagy vettek neki lovat?

Figyelt kérdés

Ki hány évesen vett vagy vettek neki lovat?

írjátok le létszi a paci korát is


az 1. lovam vásárlásánál tartok 5éve lovagolok.

Gondolkodtam csikókon mert van annyi tapasztalatom.

De gondolkodtam belovagolt vagy alapszinten belovagolt idősebb lovakon...


2014. jan. 3. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták hoyg jól tanulok , elmegyek egyetemre és majd veszek magamnak lovat hát igen.


Mindenképp be lovagolt lovat vegyél egy csikót nagy felelősség , a csikók belovaglását szakértőre kell bízni. Szerintem 5év még kevés ehez de nem tudom pontosan hol tartasz.

2014. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
5 éves tudással semmire sem mész egy csikóval.
2014. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x) ***** válasza:
100%

Kb 14 éves lehettem, keresztapám világ életében lovakkal foglalkozott, tőle kaptam az első lovamat. Akkor már kb 4-5 éve lovagoltam én is. Egy nagyon nyugodt, jól belovagolt lovacskát kaptam, azóta is gyerekeket lovagoltatunk rajta. És bár egyedül foglalkoztam (és foglalkozom most is) vele nagy részben, de azért rengeteg segítség volt mögöttem, ha bármire szükségem lett volna.

Egyébként első lónak semmiképpen ne vegyél csikót. 5 év lovazással biztos, hogy nincs elég tapasztalatod hozzá. Első lónak mindenképpen egy jól belovagolt lovat vegyél, mert egy saját ló teljesen más, mint egy olyan, akin néha-néha lovagolsz.

2014. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 éves voltam, amikor megkaptam az első lovamat. Egy 3 éves, belovagolt csikó volt. Akkor kb 8-9 éve lovagoltam. Eleinte kicsit nehéz eset volt, de az évek során sokat fejlődtünk együtt. :)
2014. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Már mióta megszülettem lovak közt vagyok, 1 évesen már megvették életem első póniját, egy 2 éves pónicsikót, később 4 évesen kaptam mégegy pónit az első mellé párnak, ők 10 évig voltak velem.. De nemrég elcseréltem őket egy 4 éves félvérre, ja és 6 évesen megkaptam életem szerelmét a magyar sportlovamat aki már 6 éve boldogít engem

5 év lovaglás után egy csikót venninagy butaság lenne

2014. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!