Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olcsó és jó lovarda Vas megyében?

Olcsó és jó lovarda Vas megyében?

Figyelt kérdés
lehetőleg Kőszeg környékén és 2ezer forintért(vagy az alatt)/óra Előre is köszi!
2014. jan. 9. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Kőszegfalván 3000ft

Gencsapátiban a Főnix lovasudvar, de nem tudom itt mennyi.

Kőszegen az Evangélikus suliban is lehet lovagolni

Szeleste, Koppány Lovaspark

Ausztriában Rattersdorfban (Rőtfalva) is van egy lovarda Kőszeghez közel, ha tudsz németül (az árakat itt is meg kell kérdezni)


Nem tudom hol mennyibe kerül, nézz utána vagy hívd fel őket.

2014. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szabi1973 válasza:
2 ezer forintért normális oktatást nem kapsz esetleg harmad negyed magaddal osztályban lötyögést. Sajnos kétezer forintos lovaglással és szinvonalas oktatással nem él meg egy lovarda sem.
2014. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom Szeleste már nem működik.

Ott van még vép, de a lovak nincsenek túl jó állapotban sajnos, elég vékonyak.

Szombathelyen a lovasiskola

Dozmat www.dozmatlovarda.hu

2014. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Icipicit messzebb Horvátzsidányban a Marton-Szálláson 3000Ft egy óra lovaglás terepen és osztályban egyaránt.

Kőszegen a TEKI lovardájában minden csütörtökön van délután külsősök számára lovagoltatás 1500 Ft-ért.

De ha erős oktatásra vágysz főleg díjlovaglás terén, akkor a Kkőszegfalvi lovardát ajánlom, bár az kicsit drágább (négypatkós, ennek ellenére azért nem megfizethetetlen).

2014. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:))
2014. jan. 10. 18:10
 6/6 Annamari lovas válasza:
Vámoscsalád Angyalszív Lovasudvar, családias hely, aranyos lovakkal és képzett oktatóval 😊
2018. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!