Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mire van szüksége egy fríznek?

Mire van szüksége egy fríznek?

Figyelt kérdés
Volt már lovam,tudom hogyan kell gondozni,tudom hogy nagy felelősség,tudom mennyibe kerül egy fríz,jól meggondoltam,és nagy becsben tartanám .Volt már lovam tudom mi a ló alapszükséglete minden egyéb,de most belevágnék egy frízbe és ez a fajta nekem újdonság,így szeretnék megtudni mindent a tartásáról.Hallottam már ezt-azt de kíváncsi lennék még néhány dologra. Pl mennyit eszik megfelelő étrend lovaglás szőrének ápolása sörény ápolása stb vagy ez ugyanolyan mint a többi lóé?
2014. jan. 19. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mekkora lovad volt? Pl. egy shetinél tuti többet eszik. Az ápolás terén a bokaszőrével lehet a legnagyobb gondod, elég macerás rendben tartani.

Én különösebben nem vagyok oda értük, bár nem is ellenzem a megvételét...

Egyébként, lovas fórumokon keress rá a fajtára, ott sok tapasztalatról találhatsz infót.

2014. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Furioso és köszi szépen
2014. jan. 20. 06:03
 3/3 anonim ***** válasza:
nallunk 8 friz van.ha erdekel vlmi irj nyugodtan
2014. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!