Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek van erről véleménye?

Kinek van erről véleménye?

Figyelt kérdés

légyszi csak olyanok akik már használtak ilyent vagy ismerős családtag stb :) köszönöm! :)

[link]



2014. jan. 20. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem, mondjuk én is hordtam, de csak anya miatt, mert azt akarta, hogy teljes biztonságban legyek. Igaz, hogy nagyobb biztonságérzetet ad, de szerintem halálosan kényelmetlen és megnehezíti a lovaglást. Nekem vágtában beakadt a hátsó nyeregkápába..
2014. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
galoppversenyre eltudnád képzelni?
2014. jan. 20. 21:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszer volt rajtam, utáltam mint a ...t. Megnehezítette magát az ülést is nekem, folyton útban volt, nagyon zavart. Biztonságérzetet ad, az biztos, azt nem tudom, menyit véd, galoppra indokolt lehet, bár én végignézném élőben, milyen, hogy és hol illeszkedik, hogy fekszik fel, stb., akkor látszik, hogy ez megfelelő lesz-e.
2014. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem van, el lehet viselni, neha hordom csak... Foleg inkabb hidegebb idoben, mert nyaron iszonyatosan melegit!
2014. jan. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

versenyre csak akkor jó, ha nagyon könnyű és rugalmas.

ha versenyezni szeretnél, szerintem kérdezd mg a zsokékat, hogy melyiket tanácsolják, bár ennél szerintem jóval többe kerül :/

2014. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló én titeket kérdeztelek az alapján hogy kinek volt már ilyenje!!
2014. jan. 21. 18:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Addig oké, hogy itt is érdeklődsz, de gondolj csak bele, ma Magyarországon mindenki ért a lovakhoz. Legalábbis azt hiszi. Interneten, látatlanban, mindenki azt ír amit akar, erre ne alapozz. Ez maximum egy nagyon széles skálán értékelhető.
2014. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát igen.. :) köszönöm :)
2014. jan. 21. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:

én versenyeztem párszor, nekem nem volt sajátom, kaptam költsön.

így ránézésre nem igazán tudom eldönteni, hogy milyen.

meg kéne fogni.

a lényeg, hogy tényleg védjen, mert ha 60nál leesel, bizony védenie kell!

és ne akadályozzon a mozgásban.

a facen elég sok zsoké fent van, biztos válaszolnak.

2014. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 22. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!