Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a díjlovaglást ez...

Szerintetek a díjlovaglást ez meggátolná? (többi lent)

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, 1 éve járok lovagolni, és felkért a lovarda tulajdonosa, hogy tanuljak díjlovaglást. Február 09- én kezdeném az edzéseket. Szerintetek 11 évesen 50 kg túlsúly a díjlovagláshoz?

2014. jan. 27. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
50 kg nem túlsúly,ez nem galopp ,hogy grammbuzulás van. Persze az sem jó ,ha elhízott az ember ,mert ehhez előnyös ,ha van egy alakod,de 50kg messze van még a túlsúlytól. Ha csak ezen múlik ez nem lehet akadály.
2014. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri díjlovaglást tanulni az mindennek az alapja! És én is azt tanulom és imádom! Ez egyáltalán nem súly függő!
2014. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :)
2014. jan. 27. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a gyorsasági versenyeken számít a súly, itt nem kell kicentizni, hogy lehetőleg lóraülés előtt végezd el a nagydolgod, mert a versenysúly az így-úgy számít. 50 kg semmi, gond nélkül elvisz bármelyik ló, az idomítólovaglás pedig minden további alapja, amíg az nem megy bizonyos szinten, addig nem megy semmi más sem - szóval ha ebből zárna ki a súlyod, akkor minden másból is.

Na már most én ismerek azért 90-100 kg-s lovasokat is... Nyilván ők nem shetland pónit vettek maguknak, annyi.

2014. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!