Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyiért tartjátok bérben a...

Mennyiért tartjátok bérben a lovatokat?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdés mennyit fizettek havonta a bértartásért. csak kíváncsiságból. helyet is írhattok ha akartok :))

2014. febr. 2. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
én 35.000-ért tartom ridegben (beálló van), gyönyörű takarmány (korlátlan széna, 2x abrak), családias hangulat, de semmi csilli-villi (pl. budi van a nyerges mögött, rendes wc nincs). Észak Pest Megye (Bp-től 15 km). Magán hely, lovas oktatás nincs.
2014. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

(Nem tudom hogy lehet lepontozni valakit csak mert leírta, ő hogyan tartja a lovát...na mindegy.)


Önköltségi áron, 20.000 Ft-ért tartják önitatós boxos istállóban, napközben (egyelőre) egyedi karámban, teljes ellátással (széna, szalma, napi 3 kg zab + egyszer lenmag), karámban takarózzák, szénát hálóba bekészítik, a szerszámok fűtött helyen vannak. Terep a kaputól, pálya nincs, de van hatalmas karám, nyártól átállunk félridegre. Társaság, furkálódás, kibeszélés, okoskodás szintén nincs. :)


Van a városban egy sportistálló homokos akadályparkkal, díjnégyszöggel, fedelessel, lehet, hogy később átmegyünk, ők 40 ezret kérnek.

2014. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 53.000 Ft-ért nagykovácsiban és szerintem megéri. Közel is van ellátás is rendes :)
2014. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt most én sem értem, miért kellett lepontozni a válaszom, amikor a kérdésre röviden válaszoltam. ez kinek szúrja a szemét? aki istállózza a lovát és ellenzi a rideget? vagy aki öklendezni kezd a budi gondolatától és el sem tudja képzelni, hogy olyan helyen tartsa a lovát, ahol nincs fűtött wc? vagy aki szerint ami 50.000 alatt van az tuti igénytelen?
2014. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30.000 HUF/hó, angolboxos önitatós, napi 3x abrak. KArámozás, van pálya, bár vizesen használhatatlan, terep a kaputól, fűtött nyerges, öltöző, WC, klubhelyiség, családias hangulat. Megy vagyok elégedve vele eddig:)
2014. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát :)) mindenkinek ment a zöld kéz a 75%-nak kétszer is. nem értem ki pontozhat le azért mert segítettél nekem :))
2014. febr. 2. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
40 ezerért egy viszonylag jól felszerelt istállóban, van jártatógép, de korlátozott a használata, homokos pálya, egy kisebb fedeles, viszonylag sok ugrás, jó tereplehetőségek, jó minőségű, de korlátozott mennyiségben. A nyerges nem fűtött, WC van, de a tisztasága sokszor kétséges, rendes öltöző nincs. A társaság is borzalmas, úgy fúrják egymást a kislányok, ahol tudják. Pozitívumként kiemelném, hogy az egyik lovász nagyon szépen bánik a lovakkal és egy kis pluszt is ad, ha szüksége van vagy bekeveri a táplálékkiegészítőt, ha kell. Mások ezt nem teszik meg, pedig szerintem ez elvárható lenne.
2014. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95.000 FT/ho
2014. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!