Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartásban mi van benne?

Bértartásban mi van benne?

Figyelt kérdés
amit oldalakon kiírnak hogy pl.:60.000Ft/hó abban benne van az ellátás is? mármint hogyha nem tudok vele foglalkozni akkor ők kitakarítják adnak neki kaját stb.? vagy csak a box bérlése? előre is köszi
2014. febr. 2. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitakarítják,kaját elé teszik,akár ki/behordják karámba+ a bokszbérlés is benne van meg maga az ,hogy ott lehet a ló. Ezek alap dolgok normál esetben.
2014. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boxot 15 ezer környékén lehet bérelni, de ott mindent a lótulajdonos csinál. Ő hozza a takarmányt és ő látja el a lovat is.
2014. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kvázi elintézik a piszkos munkát, de a kaját neked kell vinni én úgy tudom!
2014. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi anno 30ért tartottunk bérbe: ebben benne volt az abrak, a szálas takarmány, almozás, karámozás.

Ezeknek alapdolgoknak kell lenniük, mert sokan azért viszik bértartásba a lovukat, mert nem tudnak mindennap kimenni etetni, karámozni, stb...

Egy 60 ezres bértartásnál részemről ilyen igények lennének, ha már ilyen sokat fizetek: almolás, etetés, karámozás, legyen normális pálya, fedeles, melegedő, zárható nyeregszekrény.

2014. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

60 ezres kategóriában már benne van, hogy kapsz egy bokszot a lónak, ahol az ellehet, adnak a lónak napi minimum 3× szénát és abrakot, itatják, valamint a lovat heti X alkalommal almozzák.

Az már szerződésen, illetve megegyezésen múlik, hogy karámba, legelőre kiviszik-e a lovad, vagy sem. Leápolni, takarítani nem fogják, és jó esetben mozgatni sem, ahol az van a szerződésben, hogy ők mozgatják neked, az általában nem jó buli (aka egyszer csak azt veszed észre, hogy a lovat futószáras lónak használják, és körbe-körbe döcög napi X órát akár).

2014. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihagytam, de nyilván benne van a pálya-, és terephasználat. 60 ezerért én már elvárok egy fedelest és egy jártatót, a többi az esetleges (pl. lószolárium, stb).
2014. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!