Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaspólóra van lehetőség...

Lovaspólóra van lehetőség magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

persze! :D

[link]

2014. febr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Könyörgöm kedves Kérdező, ne legyél már ennyire LUSTA! Beírod gúgliba, hogy lovaspóló Magyarországon, és rengeteg találatot ad. Direkt nem linkelek be neked, csináld magad!
2014. febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sohasem értem ha én itt akarom megkérdezni az miért lustaság.. minek kell akkor válaszolni? és igen, első válaszoló köszönöm vártam egy ilyen barmot is..
2014. febr. 3. 11:30
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

mert így a kérdésed értelmetlen, mert 5 mp alatt kiderítheted, hogy a válasz rá IGEN, van lehetőség.


ezen túl mire vagy kíváncsi? mert a kérdésed csak ennyi volt. hogy valaki próbálta-e már, vagy hogy hol a legjobb? akkor ezt kérdezd. ez így lustaság (habár 3x tovább tart kiírni egy kérdést ide, mint rákeresni).

2014. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

első vagyok.

hát kedves kérdező, csak ne személyeskedjünk! én sem barmoztalak le, pedig a kérdésed rendkívül együgyű volt.

próbáltam elviccelni a dolgot, nem gondoltam volna, hogy ennyire be vagy savanyodva...

na pá!

2014. febr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egy olyan oldalon ahol tanácsokat kérdezek ott nincs arra szükségem hogy egy teljesen más dologról vicceskedjen valaki.. elvégre nem azt kérdeztem, hogy tudok-e venni magyarországon lovas pólót? nem? de igen akkor a kérdésem pont így fogalmaztam volna meg!
2014. febr. 4. 09:06
 7/11 Batisz Ildikó válasza:
Akinek erre van pénze, ismerőse nincs, hogy segítsen a neten pl. Menj Angliába ott biztos találsz.
2014. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Persze. Miért ne lehetne?Amúgy miért kell veszekedni vagy a másikat szidni ezen az oldalon?
2014. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egyetlen egy dolog volt ami itt kicsit több volt mint kéne az az 1. kommentelő 2. kommentje.. nem szívesen mennék ki angliába.. :\
2014. febr. 6. 12:48
 10/11 anonim válasza:
A Káli Polo Club Szentbékkállán elég híres és színvonalas:) És argentin kapcsolataik is vannak.
2014. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!